>

Англія обіграла Вельс завдяки голу на 92-й хвилині

Перемогу англійцям приніс форвард "Ліверпуля" Деніел Старрідж.

Збірна Англії виграла у Вельсу в рамках другого туру групового турніру Євро-2016 року. Гра закінчилася з рахунком 2:1.

Незадовго до кінця першого тайму Гарет Бейл дальнім ударом зі штрафного вивів Dельс вперед. Але e перерві наставник англійців Рой Ходжсон зробив подвійну заміну, випустивши на поле Джеймі Варді та Деніела Старріджа. Обидва гравці принесли результат.

Спочатку форвард "Лестера" Варді чатував на відскок від захисника збірної Вельсу і таки зрівняв рахунок, а вже в доданий час, на 92-й хвилині, нападник "Ліверпуля" приніс перемогу "трьом левам".

Після сьогоднішнього матчу у групі B перемагає Англія, вона здобула 4 очки. Слідом ідуть Словаччина і Вельс із трьома очками. Замикає таблицю Росія з одним очком.

Нагадаємо, що у першому матчі англійці проґавили перемогу над Росією також після голу на останніх хвилинах.