«Програма форуму суттєво відрізняється від наших попередніх конференцій, акцентуючи увагу на світовому фінансово-економічному контексті, інноваційному інвестуванні та новітніх тенденціях в управлінні капіталом. У публічній дискусії зустрінуться лідери з різних сфер українського і міжнародного бізнесу, а також регулятори, які визначають правила роботи ринків у нашій країні і за кордоном», - розповів Костянтин Стеценко, керуючий партнер групи ICU.
Зокрема, експерти провідних світових фінансових ринків, в тому числі Китаю, США і Великобританії, протягом форуму окреслять напрямки розвитку глобальних економік на найближчі роки. А представники українського уряду і великого бізнесу розкажуть про наслідки для України світових фінансових процесів і поділяться планами реформ.
«Україна не є замкнутою економічною системою. Глобуса під назвою «Україна» немає. Тому ми повинні вписувати наші економічні плани та ініціативи в тенденції глобальної економіки, постійно продовжувати реформи, покликані забезпечити конкурентоспроможність країни в контексті мінливих ринкових умов», - зазначив Макар Пасенюк, керуючий партнер групи ICU.
Ключовими спікерами # UkrFinForum18 стануть чотири економісти зі світовими іменами: Нараяна Кочерлакота, професор економіки Університету Рочестера (США), екс-президент і генеральний директор Федерального резервного банку Міннеаполіса; доктор Кейу Джин, професор економіки Лондонської школи економіки, член консультативного комітету Комісії з регулювання банківської діяльності Китаю; доктор Джером Бут, засновник Ashmore Group - однієї з найбільших європейських інвестиційних компаній, що спеціалізується на ринках, що розвиваються, автор книги «Ринки, що розвиваються в перевернутому світі: складні погляди на розподіл активів і інвестиції»; а також Едвард Лукас, більш ніж 20 років служив редактором британського журналу «The Economist», експерт у міжнародних відносинах, автор бестселера «Нова холодна війна».
У рамках дводенної програми відбудуться 15 панельних дискусій:
- Глобальна фінансова система і світова економіка: чого очікувати Україні від двох наддержав;
- Чи стане політика перешкодою для руху вперед? Реформи в рік виборів (політичний та інвестиційний аспект);
- Змінюючи підходи в енергетичному секторі України;
- Революція альтернативної енергетики;
- Держава як ефективний власник;
- Ставка на майбутнє: організована торгівля на товарних ринках України;
- Що може змінитися за рік: погляд у майбутнє української економіки;
- Пенсійна реформа в Україні з погляду європейських практик;
- Втрачені можливості на ринках, що розвиваються;
- Продавати чи не продавати: як зрушити з мертвої точки приватизацію в Україні;
- Блокчейн: можливості та загрози технології;
- Інфраструктура ринку капіталів і фінансові інструменти в Україні: на шляху до європейських стандартів;
- Широкі можливості венчурних інвестицій;
- Ринок суверенних і корпоративних облігацій: аналіз досягнень і перспективи сектору;
- Українські стартапи: історії успіху з перших вуст.
Форум організовано у партнерстві з Київською Школою Економіки - навчальним закладом світового рівня, що входить в число провідних навчальних закладів у Європі.
Програма # UkrFinForum18 - www.ukrfinforum.com
Довідка.
Група ICU - незалежна фінансова група, що надає послуги з управління активами і приватним акціонерним капіталом. Група спеціалізується на ринках Центральної і Східної Європи.
Заснована у 2006 році фахівцями з ING, група ICU є лідером з управління активами в Україні. Під її управлінням перебувають активи в розмірі понад 500 млн доларів.
Власником компанії є її топ-менеджмент. Керуючі партнери ICU - Макар Пасенюк і Костянтин Стеценко.