Голова Нацбанку Валерія Гонтарева не задоволена рівнем його співробітників.
Про це вона сказала на круглому столі, повідомляє кореспондент LB.ua.
"У НБУ будуть західні консультанти. Брати на службу іноземців ми не можемо за законом, але команда НБУ буде посилена, тому що зараз я не задоволена рівнем фахівців у НБУ", - заявила вона.
Читайте такожМВФ скерує в Україну консультантів для реформи валютного ринку
Нагадаємо, що Гонтарева прийшла в Національний банк з приватної інвестиційної компанії.








