ГоловнаЕкономікаДержава

Київська влада впорається з пасажиропотоком під час Євро-2012

Упевнені в цьому також і в столичному метрополітені.

Київська влада впорається з пасажиропотоком під час Євро-2012
Фото: segodnya.ua

Столичний транспорт упорається з напливом туристів під час проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу.

Про це повідомив заступник голови КМДА, куратор Євро-2012 Анатолій Голубченко.

"Ми купили 188 автобусів, стільки ж тролейбусів і 27 трамваїв. Усього 400 одиниць. І не тільки на час Євро. Вони вже вийшли на маршрути, і курсуватимуть по столиці щодня і після Євро. Але все-таки під час чемпіонату я закликаю городян звернути особливу увагу на метро й намагатися користуватися саме цим зручним видом транспорту. Ми закупили і вже випустили на лінії 100 нових вагонів, які також після Євро нікуди не зникнуть", - зазначив він.

Голубченко висловив упевненість, що столичний метрополітен зможе без проблем перевезти весь потік туристів.

"Щодня метрополітен перевозить 1 млн 700 тис. пасажирів. Ми дуже серйозно працювали і прорахували цю ділянку. Скорочено інтервали руху поїздів. Будуть закриті деякі станції на вхід, деякі на вихід. І зовсім не через шкідливість або некомпетентність, а щоб уникнути гармидеру і розосередити людей. Ви уявляєте, що буде, якщо "Олімпійський" відкрити на вихід, і перед стадіоном водночас опиниться п'ять тисяч фанів?! Тому ланцюжок потихеньку потягнеться з Кловської", - сказав він.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що станції метро "Хрещатик" і "Майдан Незалежності" у Києві під час Євро-2012 перекриють для входу і виходу.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram