ГлавнаяБлогиОльги Богомолец

Ювілей Бориса Патона

Свої славні сто років сьогодні святкує СуперГерой України — Борис Патон!

Борис Патон
Фото: ukranews.com
Борис Патон

Його винаходи використовують по всій Землі та навіть у Космосі. Він навчив медиків з усього світу зварювати живі тканини і цим врятував мільйони життів. Своїм неймовірним прикладом життя і мудрості він надихає на сміливі наукові звершення тисячі молодих вчених.

У моєму серці Ви завжди будете займати дуже важливе місце. Такі талановиті вчені, як Ви, роблять нашу державу країною успішних людей та натхненних ідей. Ваші запал та геніальні наукові рішення назавжди залишили слід в історії.

Колись Ви стали наймолодшим Президентом Національної академії наук і понад півсторіччя гідно несете це звання. Я дякую за Ваш важливий внесок, бо для моєї родини ця наукова організація має особливе значення — мій прадід Олександр Богомолець також мав честь її очолювати.

Для мене Ви — людина, на яку потрібно рівнятися. Сьогодні я бажаю Вам здоров’я, натхнення, багато посмішок та тільки добрих думок.

Впевнена, всі українці мають жити не менше ста років! Саме такі люди, як Ви, — мудрість нашої нації.

З Днем народження і 100-річним ювілеєм, Борисе Євгеновичу!

Ольга Богомолец Ольга Богомолец , Глава парламентского комитета по вопросам здравоохранения, советник президента по гуманитарным вопросам
Читайте главные новости LB.ua в социальных сетях Facebook и Twitter