>

Україна обіграла Вірменію та очолила свою групу Ліги націй

Ворота команди Петракова другий матч поспіль залишаються на замку.

Автор переможного гола Руслан Малиновський

У рамках третього туру групового етапу Ліги націй збірна України, як номінальний господар у польському Лодзі, приймала команду Вірменії та здобула велику перемогу – 3:0.

Незважаючи на результат, матч на стадіоні "ЛКС" був для "синьо-жовтих" не таким простим.

Рахунок відкрили лише після завершення години ігрового часу, це зробив Руслан Малиновський.

Через 16 хвилин Олександр Караваєв подвоїв нашу перевагу, а на 84-й хвилині Віталій Миколенко встановив остаточний рахунок у матчі.

Огляд матчу Україна - Вірменія.

Завдяки перемозі Ірландії над Шотландією (2:0) у паралельному матчі збірна України з 6-ма очками очолила турнірну таблицю групи 1 дивізіону В.

Ірландія, Вірменія та Шотландія відстають на 3 очки, причому шотландці, як і українці, провели в турнірі всього два матчі.

Додамо, що цей матч став прощальним у складі збірної України для її багаторічного "першого номера" Андрія Пятова.

Андрій Пятов
"Я дуже ретельно готувався до гри, відкинув усі формальності, був сконцентрований. Але після фінального свистка емоції вже випирали з мене. Я дуже щасливий, дуже вдячний всім.

Дякую всім уболівальникам, вони просто чудові", - цетує Андрія пресслужба УАФ.