>

Прима і Підручний — у двадцятці спринту біатлонного етапу Кубка світу в Хохфільцені

Квартет українського біатлоніста потрапив у переслідування.

Дмитро Підручный (ліворуч) і Артем Прима

В австрійському Хохфільцені чоловічою спринтерською гонкою стартував третій етап Кубка світу з біатлону.

Гонку на 10 км з двома вогневими рубежами виграв німець Йоганнес Кюн, який допустив один промах на "стійці".

Другим до фінішу прийшов швед Мартін Понсілуома, який припустився одного промаху в лежанні.

Замкнув п'єдестал білорус Антон Смольський, який відстріляв чисто.

Двоє українців зайняли місця у двадцятці: Артем Прима не промахувався і показав 17-й результат, Дмитро Підручний був швидким на лижні, але допустив два промахи на стрільбищі, що відкинуло його на 18-те місце.

Антон Дудченко посів за підсумками спринту 27-ме місце, Артем Тищенко – 48-ме. Єдиний українець, який не потрапив у гонку переслідування, — Богдан Цимбал (89-та позиція).

Пасьют відбудеться завтра, 11 грудня. Початок о 12:45 за київським часом.