>

"Зоря" завершила виступ у Лізі конференцій домашньою нічиєю з "Буде-Глімтом"

Луганчани набрали сьоме очко у групі.

"Зоря"

У матчі підсумкового, шостого туру групового етапу Ліги конференції "Зоря" на "Славутич Арені" в Запоріжжі приймала норвезький "Буде-Глімт".

Для підлеглих Віктора Скрипника цей поєдинок уже нічого не вирішував – команда застовпила за собою третє місце, ця зустріч була для неї останньою в нинішньому єврокубковому сезоні.

Натомість гості заочно боролися з "Ромою" за перше місце в групі С, і норвежцям для цього потрібно було перемагати.

Але відкрили рахунок господарі – на 18 хвилині Єгор Назарина ефектно виконав штрафний удар – 1:0.

Гол Назарини.

Відігралися гості в середині другого тайму: автоголом відзначився Віталій Вернидуб – 1:1.

Обидві команди в решту часу мали шанси забити переможний гол, але в результаті була зафіксована нічия.

Огляд матчу "Зоря" - "Буде-Глімт".

"Рома" свій матч у Софії виграла в ЦСКА – 3:2, і турнірна таблиця групи С набула остаточного вигляду.