>

У Формулі-1 Ферстаппен виграв третій етап поспіль і завоював перший у своїй кар'єрі Grand Slam

Нідерландець іде у відрив.

В австрійському Шпільберзі на автодромі "Ред Булл Ринг" пройшов черговий, дев'ятий етап у Формулі-1 - Гран-прі Австрії.

Утретє поспіль гонку виграв лідер особистого заліку Макс Ферстаппен на "Ред Булл".

Другим був пілот "Мерседеса" Валттері Ботас. Замкнув п'єдестал гонщик "Макларена" Ландо Норріс.

7-разовий і чинний чемпіон світу Льюїс Гемілтон через проблеми з болідом завершив гонку лише на четвертому місці.

Завдяки своїй черговій перемозі, уже п'ятій в сезоні, Ферстаппен зміцнив свою перевагу в особистому заліку, відірвавшись від Гемілтона на 32 очки.

При цьому Макс завоював перший у кар'єрі "Великий шолом" - поул-позишн, лідерство в гонці зі старту до фінішу і найкраще коло в гонці.

У Кубку конструкторів "Ред Булл" також удалося зміцнити перевагу.

Наступний етап - Гран-прі Великої Британії - пройде на трасі "Сільверстоун" 18 липня.