>

Італія вийшла у півфінал Євро-2020, обігравши Бельгію (оновлено)

Іспанці зіграють проти Італії 6 липня в Лондоні.

Збірна Італії в Мюнхені обіграла команду Бельгії в матчі 1/4 фіналу Євро-2020 - 2:1.

На 14-й хвилині був скасований гол Леонардо Бонуччі - після використання системи VAR суддя зафіксував положення "поза грою".

А відкрив рахунок на 31-й хвилині італійський півзахисник Ніколо Барелла - 1:0.

На 44-й хвилині Лоренцо Інсіньє подвоїв перевагу "Скуадри Адзурри", точно пробивши з-за меж штрафного - 2:0.

Далі в компенсований час першого тайму Ромелу Лукаку реалізував пенальті і допоміг Бельгії відіграти один м'яч - 2:1.

Джованні Ді Лоренцо та Леонардо Бонуччі

Нагадаємо, раніше збірна Іспанії перемогла Швейцарію в матчі 1/4 фіналу - 1:1 (пенальті - 3:1). У півфіналі вона зіграє проти Італії 6 липня в Лондоні на стадіоні "Уемблі"

Турнір завершиться 11 липня фінальним матчем також на "Уемблі".

Головний тренер збірної Іспанії Луїс Енріке дав оцінку шансам збірної України виграти європейську першість. "Подивіться на збірну України. Це команда, яка цілком може виграти Євро-2020", - сказав він.

Оновлення. Огляд матчу Італія - Бельгія.