>

"Челсі" і ПСЖ дізналися своїх суперників по півфіналу Ліги чемпіонів (оновлено)

Обійшлося без сюрпризів.

Олександр Зінченко на висоті.

Матчами "Ліверпуль" - "Реал" і "Боруссія" Д - "Манчестер Сіті" завершилася програма матчів-відповідей 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

"Ліверпуль" провів свій поєдинок без куражу, притаманного мерсисайдцям, надто в домашніх кубкових матчах-відповідях.

Однак і при цьому "червоні" створили біля воріт Тібо Куртуа достатньо небезпечних моментів. І якби Мохамед Салах реалізував хоча б один момент, можливо, цей кураж з'явився б у підлеглих Юргена Клоппа і гра набула б зовсім іншого темпу й керунку.

Тим часом гості взяли за мету не пропустити. І досягли успіху в цьому.

Були свої моменти і у Вінісіуса, і у Каріма Бензема. Але і нульовий рахунок цілком задовольнив гравців Зінедіна Зідана.

Значно драматичніше розвивався поєдинок у Дортмунді, де господарі вже на 15-й хвилині зусиллями юного Джуда Беллінгема відкрили рахунок і змусили нервувати Хосепа Гвардіолу та його команду, адже рахунок 1:0 улаштовував господарів.

І підопічні Едіна Терзича до 55-ї хвилини цілком успішно відбивали атаки суперника. Але як і в першому матчі, гол у свої ворота несподівано привіз досвідчений Емре Джан, який заробив пенальті, реалізоване Ріядом Махрезом - 1:1.

Цей епізод надломив футболістів "Боруссії", і на черговий подвиг їх просто не вистачило.

А на 75-й хвилині Філ Фоден, як і в матчі в Манчестері, встановив остаточний рахунок - 1:2.

Зазначимо, що Олександр Зінченко, вийшовши на старті, вперше в кар'єрі зіграв у чвертьфіналі ЛЧ.