>

Гравець "Аякса" встановив рекорд, оформивши дубль після виходу на заміну на 89-й хвилині

Клас-Ян Хунтелар продемонстрував свій високий клас у матчі чемпіонату Нідерландів.

Клас-Ян Хунтелар (праворуч)

У рамках 16-го туру чемпіонату Нідерландів чемпіон "Аякс" здобув важку перемогу на виїзді проти "Твенте" - 3:1.

Відкрили рахунок гості в першому таймі, проте на 84-й хвилині господарі відновили статус-кво. І здавалося, лідер першості втратить два очки.

Але на 89-й хвилині Ерік тен Хаг кинув свій останній козир і випустив на поле Класа-Яна Хунтелара.

І не минуло хвилини, як 37-річний ексгравець збірної Нідерландів вивів "Аякс" уперед, а ще через три хвилини оформив дубль.

Тож Хунтелар став першим гравцем в історії Ередивізі, який забив два голи після виходу на заміну на 89-й хвилині.

Усього в цьому сезоні Хунтелар провів 11 ігор у чемпіонаті Нідерландів і забив 7 голів.