Визначився потенційний суперник "Шахтаря" по півфіналу Ліги Європи

"Інтер" став першим півфіналістом турніру.

Автор переможного гола "Інтера" Ромелу Лукаку

Напередодні пройшли перші два чвертьфінальні матчі Ліги Європи.

Українських уболівальників найбільше цікавив результат поєдинку між "Інтером" і "Баєром", оскільки на переможця цієї пари в півфіналі виходив переможець пари "Шахтар" - "Базель".

Італійська та німецька команди довго запрягали, а потім створювали моменти разюче регулярно. Причому в основному біля воріт леверкузенців.

В італійців чудово зіграла колишня зв'язка по "Манчестеру Юнайтед" Ешлі Янг - Ромелу Лукаку, що стала співавтором першого і автором другого гола "Інтера".

У результаті до 21 хвилини італійці вели з комфортним рахунком 2:0, а через дві хвилини той самий Лукаку міг "погасити світло" футболістам "Баєра", але не реалізував хокейного буліту.

І через хвилину Кай Хаверц покарав італійський клуб за безпечність, скоротивши рахунок до мінімуму - 2:1.

У другому таймі підопічні Петера Боса намагалися врятувати поєдинок, але моменти більше створював їхній суперник.

У підсумку "Інтер" став першим півфіналістом.

Highlights зустрічі "Інтер" - "Баєр" - на сайті офіційного мовника Ліги Європи.

У другому матчі ігрового вечора зустрічалися "Манчестер Юнайтед" і "Копенгаген".

Англійські футболісти в першому таймі діяли надміру академічно і розслаблено.

У другій половині матчу "червоні дияволи" включилися, але "Копенгаген" в основний час відбився.

Усе вирішило пенальті, призначене французьким арбітром Клеманом Тюрпеном на 95-й хвилині і чітко реалізоване Бруно Фернандешем - 1:0. І підопічні Уле Гуннара Сольск'яера тепер очікують матчу "Вулвергемптон" - "Севілья".

Цілком може скластися англійській півфінал.

Highlights матчу "Манчестер Юнайтед" - "Копенгаген" - на сайті офіційного мовника Ліги Європи.