>

"Шахтар" вийшов у європейську весну, але не в ту, про яку мріяв

"Гірники" програли найважливіший матч сезону.

У завершальному матчі групового етапу Ліги чемпіонів "Шахтар" приймав "Аталанту".

Донеччани зазнали поразки 0:3 і завершили свої виступи в турнірі.

Основні події розгорнулися в другому таймі. І не останнє слово було за рефері поєдинку Феліксом Цвайєром, який на 63-й хвилині, за рівного рахунку, не показав очевидної жовтої картки гравцю гостей Луїсу Муріелю, для якого цей "гірчичник" був би другим у матчі.

Натомість той самий німецький арбітр проявив зайву принциповість в епізоді з контактом захисника "Шахтаря" Додо із суперником. У підсумку бразилець побачив перед собою червону картку і залишив свою команду догравати матч у меншості.

Після видалення Додо "Аталанта" ще двічі "розписалася" у воротах Андрія П'ятова.

У паралельному матчі невмотивований "Манчестер Сіті" здобув вольову перемогу на виїзді над загребським "Динамо" - 4:1.

Завдяки професійному ставленню футболістів "Мансіті" до свого ремесла "Шахтар" посів останнє місце у своїй групі, що дало можливість підопічним Луїша Каштро продовжити свої виступи навесні в Лізі Європи.

Оновлення. Огляд поєдинку "Шахтар" - "Аталанта" - на сайті офіційного мовника Ліги чемпіонів.