>

Капітан "Ліона" влаштував бійку з фанатом прямо на футбольному полі після виходу команди в плей-оф ЛЧ

Мемфіс Депай був надто емоційний.

Мемфис Депай

Драматично склався поєдинок у завершальному турі групового етапу Ліги чемпіонів між "Ліоном" і "Лейпцигом".

Після завершення першого тайму французький клуб програвав 0:2, але в дебюті другої половини зустрічі Уссем Ауар сквитав один м'яч - 1:2.

Гол 21-річного француза підбадьорив господарів, і на 82-й хвилині капітан команди Мемфіс Депай зрівняв рахунок - 2:2.

Ця нічия дозволила "Ліону" обійти "Бенфіку" і "Зеніт" у боротьбі за місце, що залишилося в 1/8 фіналу турніру ("Лейпциг" заздалегідь забезпечив собі місце в плей-оф від групи G).

Після гри футболісти "Ліона" перебували в ейфорійно-емоційному стані.

Однак це не завадило їм помітити безсторонній плакат, який виніс до межі футбольного поля один із місцевих фанів.

На плакаті був зоображений осел і напис: "Марсело, йди геть". Очевидно, що плакат був адресований захиснику клубу Марсело Фільо, який відреагував на вчинок уболівальника вельми стримано - лише непристойним жестом.

Значно категоричнішим був капітан "Ліона", який спробував висловити підтримку партнеру по команді. Голландець зробив ривок до вболівальника, штовхнув його і спробував вирвати плакат.