>

Біатлон: Дмитро Підручний здійснив справжній прорив у гонці переслідування на етапі Кубка світу

Виграв гонку Йоганнес Бо.

У третій день третього етапу Кубка світу з біатлону у чеському Нове Место пройшла чоловіча гонка переслідування з чотирма вогневими рубежами.

Перемогу здобув переможець спринтерської гонки і лідер загального заліку КС Йоганнес Бо, який випередив на 6,2 сек. росіянина Олександра Логінова, що стартував другим.

Замкнув п'єдестал пошани старший з братів Бо - Тер'є, який програв Йоганнесу 23,9 сек.

Українець Дмитро Підручний блискуче провів гонку і потрапив у "квіткову церемонію". Стартувавши 19-м, уродженець Тернополя допустив на вогневому рубежі лише один промах і завершив гонку на 6-й позиції, з відставанням 1:12.6 від лідера.

Два інших українських біатлоністи - Сергій Семенов і Артем Прима провели гонку не найкраще, допустивши по 6 промахів на стрільбищі.

Прима стартував 34-м і на тій самій позиції закінчив гонку. Семенов пару позицій відіграв на дистанції - стартував 35-м, а фінішував 31-м.