>

Чотири українські біатлоністки фінішували в Топ-15 на етапі Кубка світу

Лише миті не вистачило Віті Семеренко, щоб потрапити в "квіткову церемонію".

Спринтерська жіноча гонка на 7,5 км з двома вогневими рубежами продовжила змагальну програму третього етапу Кубка світу з біатлону в чешському Нове-Місто.

Перемогу в складних погодних умовах при сильному снігопаді здобула норвезька біатлоністка Марті Олсбі Ройселанд.

Другою до фінішу прийшла німкеня Лаура Дальмаєр, "бронза" - у представниці Словенії Пауліни Фіалкової.

Наші дівчата виступили більш, ніж гідно.

Віта Семеренко до останнього претендувала на потрапляння в квіткову церемонію, і лише 0,4 сек. відокремили її від 6-го місця.

Олена Підгрушна фінішувала 13-ю, секунду їй програла Анастасія Меркушина (14), яка, в свою чергу, на 2 сек. випередила Валю Семеренко (15).

Юлія Джима перебуває в процесі відновлення після хвороби і цю гонку закінчила на 41-му місці.

Нагадаємо, Юлія виграла першу спринтерську гонку сезону, перемігши на етапі в Поклюці.