У селі Бандурово Гайворонського району залишився недемонтований пам’ятник Леніну. Про це LB.ua стало відомо від місцевих жителів.
Пам’ятник знаходиться біля школи.
![](https://i.lb.ua/115/37/61419da21d919.jpeg)
![](https://i.lb.ua/071/56/61419d763908e.jpeg)
На початку декомунізації місцеві чиновники Банудрова не перейменовували топоніми, що названі в честь комуністичних діячів, але це зробила обласна адміністрація у 2016 році.
Станом на сьогодні недемонтовані пам'ятники Леніну лишаються на Вінничині та Харківщині (два пам'ятники), Полтавщині (один пам'ятник), Київщині (один пам'ятник), на заводі НКМЗ у місті Краматорськ та в Кіровоградській області.
Нагадаємо, минулого тижні на Хмельниччині знесли останній відомий в області пам’ятник Леніну.