ГоловнаСуспільствоЖиття

На вебсайті КМДА для звернень опублікували недекомунізовані назви вулиць "з метою піклування про літніх людей"

Частина вулиць була перейменована ще з початку незалежності.

На столичному комунальному порталі 1551 публікують комуністичні назви вулиць, які існували на початку незалежності України. У відповідь на звернення депутатки Київської міськради Ксенії Семенової до КБУ “Контактний центр міста Києва” відповіли, що це було зроблено "з метою піклування про літніх людей".

"Механізм використання старих назв вулиць в інформаційно-аналітичній системі CRM 1551 Контактного центру розроблено для забезпечення максимальної зручності громадян. Це, насамперед, стосується осіб похилого віку, які звикли до усталеного алгоритму дій і під час звернень до Контактного центру озвучують стару, звичну назву вулиці, що ускладнює реєстрацію картки заявника. Тому в адресному переліку інформаційно-аналітичної системи CRM 1551, окрім нової назви, в дужках вказано попередню назву вулиці", - йдеться у відповіді. 

На сайті вказані старі назви вулиць, які були перейменовані на початку незалежності України, наприклад вулиця Енгельса, яку 1992 року перейменували на вулицю Лютеранську, або вулиця Піонерська, яка з 1993 стала Милославською.

Втім, як виявилося, сервісом 1551 користується тільки одна особа похилого віку, про що свідчить відповідь на запит журналіста LB.ua.

Нагадаємо, що у Радивилові Рівненської області депутати не підтримали перейменування вулиці на честь космонавтки, депутатки від "Єдиної Росії" Валентини Терешкової. За проголосував лише один депутат. 

Олександр РудомановОлександр Рудоманов, кореспондент LB.ua
Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram