ГоловнаПраво

Печерський райсуд повторно заарештував Януковича

Запобіжний захід застосовано в кримінальному провадженні про організацію насильницьких злочинів.

Печерський райсуд повторно заарештував Януковича

Печерський райсуд повторно наклав арешт на експрезидента Віктора Януковича. Запобіжний захід було обрано в справі про організацію насильницьких злочинів 18-20 лютого 2014 року, пише "Укрінформ".

"Суд постановив: клопотання задовольнити, застосувати щодо підозрюваного Януковича Віктора Федоровича запобіжний захід у вигляді утримання під вартою в межах терміну досудового розслідування", - заявив суддя.

Раніше Печерський райсуд вже заочно накладав арешт на президента-втікача у справі про узурпацію влади.

В Офісі генпрокурора заявили, що заочний арешт колишнього президента Віктора Януковича дозволяє почати процедуру екстрадиції і звернутися за дозволом на спеціальне розслідування.

24 січня 2019 року Оболонський районний суд Києва заочно засудив експрезидента до 13 років позбавлення волі. Його визнали винним за ч. 1 ст. 111 (держзрада), ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 437 (пособництво у веденні агресивної війни) Кримінального кодексу. При цьому Янукович виправданий за ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 Кримінального кодексу (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, що спричинило тяжкі наслідки).

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram