Підсанкційний нардеп Дубінський подав до суду на Рух Чесно

Нардеп збирається захищати свої “честь, гідність та ділову репутацію”.

Підсанкційний нардеп Дубінський подав до суду на Рух Чесно
Олександр Дубінський
Фото: Макс Требухов

Підсанкційний народний депутат Олександр Дубінський подав до суду на громадську організацію Рух Чесно. 

Про це йдеться на сайті організації. 

“Дубінський вимагає, щоб його виключили з Реєстру Zрадників. Він згадує у своєму позові кілька матеріалів ЧЕСНО, зокрема про спецпроєкт під вибори “Медіаоборона”, в рамках якого робили джинсові сюжети на сайті tsn.ua, та статтю про відбілювання іміджу Дубінського і Вадима Столара. Ми не лише наповнюємо Реєстр, а й слідкуємо за справами, які розслідують правоохоронні органи та розглядають суди. За останні пів року кількість справ, звісно зросла, але насправді це дуже малий відсоток. І ми бачимо, як правоохоронна система оминає нардепів”, – розповіла лідерка Руху Чесно Віта Думанська.

Зазначається, що інтереси Дубінського в суді представляє Клим Братківський, який критикував рішення РНБО щодо закриття проросійських каналів 112, ZIK, NewsOne. Дубінський співпрацю з Братківським досить давно. Раніше він представляв інтереси нардепа Дубінського, коли проти нього позивалися Уляна Супрун та Сергій Стерненко. 

Судове засідання відбудеться 13 липня о 11:00 в Подільському районному суді міста Києва.

Більше читайте у матеріалі Хто і як відбілює держзрадників Дубінського, Столара та інших.

Реклама
Реклама