ГоловнаПолітика

Порошенко вимагає залучити міжнародних експертів до відбору суддів КСУ

Лідер "ЄС" хоче, щоб суддів КСУ обирали на кшталт директора НАБУ.

Порошенко вимагає залучити міжнародних експертів до відбору суддів КСУ
Фото: eurosolidarity.org

Партія «Європейська Солідарність» підтримала поправки до закону про НАБУ, бо вважає, що участь авторитетних міжнародних експертів у конкурсній комісії з обрання директора НАБУ стане додатковою гарантією незалежності цього інституту. Про це у Facebook пише лідер партії, п’ятий Президент Петро Порошенко.

Він зазначив, що "ЄС" наполягає на ухваленні її законопроєкту щодо залучення міжнародних експертів і до добору суддів Конституційного суду.

«Ми також вимагаємо від Зеленського припинити блокаду конкурсу з обрання нового Спеціального антикорупційного прокурора. Рівно як і негайно віддати команду своїй монобільшості дати хід законопроєкту про ліквідацію одіозного ОАСК – Окружного адміністративного суду Києва, за що «Європейська Солідарність» так само готова проголосувати», – наголошує Порошенко.

«Ще навесні Зеленський подав цей закон як невідкладний, і тут же дав команду «Слугам» його не розглядати. Не можна так обманювати людей, бо, як вчить народна мудрість: з брехнею увесь світ обійдеш, а назад не повернешся», – резюмує Петро Порошенко.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram