ГоловнаПолітика

ЦВК змінила голову і трьох членів ОВК №87, - "Опора"

Підрахунок голосів на проміжних виборах народного депутата України триває.

ЦВК змінила голову і трьох членів ОВК №87, - "Опора"
Фото: zik.ua

Центральна виборча комісія на своєму засіданні 30 березня внесла зміни до складу окружної виборчої комісії №87 в Івано-Франківській області, де триває підрахунок голосів на проміжних виборах народного депутата України.

Про це повідомляє громадянська мережа "Опора".

"За інформацією ОВК, відбулася заміна голови виборчої комісії Руслана Кашнікова на Олексія Остроухова (суб’єкт подання – партія "Голос", фракція якої зареєстрована у ВР), а також Василя Білоуса на Олександра Єгорова (ВО "Свобода"), Дениса Жилюка на Євгена Павлусенка ("Голос") та Івана Федіва на Сергія Калугіна ("Слуга народу")", - сказано в повідомленні.

В "Опорі" нагадали, що зазначені члени комісії не з’явилися на продовження засідання окружної виборчої комісії 30 березня о 12 годині. Крім них, не прийшли ще п'ятеро членів ОВК.

За даними сайту ЦВК, після підрахунку 67,52% електронних протоколів лідирує Василь Вірастюк (партія "Слуга народу") – 31,3% голосів, на другому місці "свободівець" Руслан Кошулинський – 28,88%, в Олександра Шевченка (партія "За майбутнє") - 28,73%.

Як повідомляли, підрахунок голосів затримувався через "мінування" ОВК №87 на Франківщині.

Нагадаємо, що 28 березня на 87-му окрузі відбулись проміжні вибори до ВРУ. За результатами екзитполу Соціологічної групи "Рейтинг", перемогу здобув представник партії “За майбутнє” Олександр Шевченко. За даними паралельного підрахунку голосів у штабі Шевченка - він переміг найближчого суперника Василя Вірастюка, якого висунула партія "Слуга Народу" з результатом у 30,89% голосів. У Вірастюка - 30,52%.

У штабі Вірастюка результатів паралельного підрахунку голосів не оприлюднили, проте заявили, що переміг на виборах саме Вірастюк. Офіційної заяви від Руслана Кошулинського, якого висунула партія "Свобода" не було, проте його vip-агітатор міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків оприлюднив у Facebook результати паралельного підрахунку, згідно яких Шевченко зайняв перше місце, Вірастюк - друге, а Кошулинський - третє.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram