ГоловнаПолітика

Кличко попросив МОН з'ясувати, хто нагнітає ситуацію навколо Олімпійського коледжу

"Коледж не закриють".

Кличко попросив МОН з'ясувати, хто нагнітає ситуацію навколо Олімпійського коледжу
Фото: Lb.ua

Мер Києва Віталій Кличко наголошує, що Олімпійський коледж імені Івана Піддубного, де напередодні виник конфлікт, повинен і надалі буде працювати виключно за профілем - як спортивна школа. Про це він повідомив під час онлайн пресконференції, пише "Українська правда".

"Я ж хочу наголосити що з тієї інформації, яку я маю від Міністерства освіти, коледж не закривають. Відбувається реорганізація щодо управління закладом. Переконаний, що Олімпійський коледж повинен і надалі буде працювати виключно за профілем - як спортивна школа… А щоб припинити спекуляції навколо закладу, думаю, Міністерство освіти має докладно пояснити, що саме зміниться в управлінні коледжем і хто нагнітає ситуацію щодо цієї теми. Бо, підкреслю: все має відбуватися виключно в правовому полі", - відзначив мер.

При цьому він додав, що заклад підпорядкований Міністерству освіти і в ньому триває реорганізація, через яку і виник конфлікт. А справою щодо хуліганства і тих подій, що відбувалися напередодні на території коледжу, вже займаються правоохоронці. 

Нагадаємо, 24 вересня на території Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного у Києві відбулися сутички між працівниками і студентами коледжу, які заявляють про його "рейдерське захоплення", і поліцейськими. Міністерство освіти й науки відреагувало на сутички, які трапились під коледжем. Там запевнили, що заклад не планують ліквідовувати та вимагають розслідування інциденту. Сьогодні студенти зібралися на мітинг під навчальним закладом. 

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram