ГоловнаПолітика

Шмигаль відкинув можливість відновлення роботи метро

"Якщо не зупинити метро і цей пасажиропотік, два мільйони захворіють".

Шмигаль відкинув можливість відновлення роботи метро
Фото: Макс Требухов

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль виключив можливість відновлення роботи метро у Києві, Харкові та Дніпрі до завершення карантину.

Про це він сказав на засіданні уряду в середу.

"Закриття метро - один з головних кроків для збереження здоров'я і, в багатьох випадках, життя людей. Наше завдання - максимально обмежити і максимально самоізолювати людей вдома. Кожен день українське метро в трьох містах перевозить приблизно 2 млн громадян. Протягом двох тижнів , якщо не зупинити метро і цей пасажиропотік, ці 2 млн захворіють. Порахуйте відсоток смертності - це буде ціна слабкості і неприйняття рішення про зупинку метро. Британія та Іспанія, які обмежили рух метро, але не зупинили його, мають на сьогодні найбільші темпи зростання хвороби. Це яскравий приклад того, де були прийняті рішення про незакритя метрополітену", - заявив прем'єр.

"Рішення уряду незмінне - метро має бути закритим", - підкреслив він. 

Киев без метро: автобусы и маршрутки переполнены, люди ждут в очередях часами

Нагадаємо, що всі три метрополітени України згідно з розпорядженням Кабміну припинили роботу 17 березня. Оскільки не всі жителі міст можуть працювати віддалено, багатьом довелося шукати можливість дістатися на роботу громадським транспортом. Відтак автобуси і маршрутки вранці 18 березня були переповнені, люди в спальних районах годинами чекали, аби виїхати, утворюючи заборонене масове зібрання.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram