На Сумщині від російської атаки загинула жінка, яка була на городі

Жінка померла в автомобілі швидкої.

На Сумщині від російської атаки загинула жінка, яка була на городі
Фото: З відкритих джерел

Через російський обстріл на Сумщині загинула жінка, яка працювала на городі. 

Про це у телеграмі написав начальник ОВА Олег Григоров. 

«На жаль, внаслідок російської атаки на Сумщині загинула літня жінка Це мешканка Середино-Будської громади», – повідомив він. 

Григоров розповів, що росіяни протягом дня атакували прикордонне місто. Під час одного з ударів жінка була на городі та отримала важке поранення.

Медики оперативно забрали постраждалу та надавали їй необхідну допомогу, але жінка померла в автомобілі швидкої.

Усі обставини та наслідки атаки з’ясовуються.

  • Вчора у Сумській області внаслідок атак російських безпілотників травмовано 32 людини, серед яких троє дітей.
Реклама
Реклама