Общество

 • Юрій Ліфансе: "Безпритульні навіть не знають про пункти обігріву"
  Маргарита Тулуп

  Юрій Ліфансе: "Безпритульні навіть не знають про пункти обігріву"

  З вівторка по п’ятницю волонтери роздають їжу біля станцій метро та на вокзалах столиці. В один із таких днів ми зустрілися з директором Київської общини святого Егідія, викладачем італійської Юрієм Ліфансе, щоб поговорити з ним про пункти обігріву та життя на вулиці.
 • Приближение к празднику
  Семен Глузман

  Приближение к празднику

  Несколько месяцев назад я обратился через сайт «Левый берег» к богатым людям Украины. Ответ был немедленным и очень искренним. Книга переведена, отредактирована. В начале апреля, я надеюсь, будет презентация. Один лишь вопрос занимает меня сегодня: позволит ли нам высокопатриотичный Минздрав принять это «Руководство…» официально
 • Красноильская Маланка: как встречали старый Новый год на Буковине
  Сергей Нужненко

  Красноильская Маланка: как встречали старый Новый год на Буковине

  Поселок в Черновицкой области ежегодно становится центром традиционного празднования Маланки.
 • Нерезиновый: Как живёт самый густонаселённый остров мира
  LB.ua

  Нерезиновый: Как живёт самый густонаселённый остров мира

  Врачи здесь похожи скорее на фармацевтов, а ВИЧ остаётся главной причиной смертности в регионе. Кроме лачуг и лодок, на острове есть церковь, мечеть, 13 баров и двое крупных парней, которые устанавливают правила жизни. Репортаж немецкого фотографа с острова Мигинго.
 • Бандеровцы
  Семен Глузман

  Бандеровцы

  Портреты Бандеры, выкрики лидеров, повторяемые тысячей ртов, вечерний Крещатик с факельным шествием. И – никаких социальных требований, никаких призывов к власти реформировать дряхлую постсоветскую государственную систему. Оно и понятно: оснований для настоящих протестов нет, страна живет сытно, люди в достатке, коррупция преодолена.
 • Лікар швидкої Ярослав Вус: «Диспетчер має право відмовити у виклику»
  Андрій Яніцький, Анастасия Сенотова

  Лікар швидкої Ярослав Вус: «Диспетчер має право відмовити у виклику»

  "Законодавчо встановлений термін приїзду швидкої - 10 хвилин по місту на екстрені виклики. Ми фактично ніколи не вкладаємося в цей час. Який би не був екстрений виклик, це неможливо". Інтерв'ю з лікарем швидкої Ярославом Вусом.
 • Ректор УКУ Богдан Прах: “Консерватизм – це не те, чого треба боятися зараз”
  Маргарита Тулуп

  Ректор УКУ Богдан Прах: “Консерватизм – це не те, чого треба боятися зараз”

  Три роки тому отець-доктор Богдан Прах став ректором Українського католицького університету - приватного навчального закладу у Львові. Спільно з владикою Борисом Гудзяком він ініціював будівництво нового університетського містечка, зокрема багатофункціональної громадсько-університетської бібліотеки. LB.ua зустрівся з ректором, щоб поговорити про суспільні та навколоцерковні справи.
 • «Були зламані і щелепи, і ребра, і руки»
  Маркіян Лисейко

  «Були зламані і щелепи, і ребра, і руки»

  "Там охорона, всі у військовій формі, конвой – росіяни, місцевих не було. На дворі холодно, морозець. В мене була накидка та тепла куртка – все забрали, навіть шнурки з взуття... Іншим менш повезло, в декого забрали і черевики. Босі ходили". Історії українських воїнів, які побували в полоні у окупантів.
 • Все публикации раздела