Російські безпілотники вночі атакували дві АЗС на Харківщині, є поранений, пошкоджено п'ять автомобілів.
Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура.
"За даними слідства, вночі 28 червня російська армія завдала ударів безпілотниками по двох автозаправних станціях на території Наталинської громади Берестинського району", – ідеться у повідомленні.
Для атак ворог застосував БпЛА типу "Герань-2". Внаслідок влучань виникли пожежі. На одній із автозаправних станцій пошкоджено п’ять транспортних засобів.
Під час атаки на іншу АЗС поранення отримав 68-річний водій вантажного автомобіля. Також пошкоджено два транспортні засоби.
За процесуального керівництва Берестинської окружної прокуратури Харківської області розпочато досудові розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів (ч. 1 ст. 438 КК України).








