Росія атакувала Київ балістикою

Ворог здійснив декілька пусків.

Росія атакувала Київ балістикою
ППО Patriot
Фото: Олексій Резніков twitter

Російська армія вночі 29 червня спрямувала на Київ балістику. Відповідне повідомлення оприлюднили Повітряні сили.

Росіяни здійснили декілька пусків. Інші деталі поки невідомі.

Роботу ППО підтвердив міський голова столиці.

«У столиці працюють сили ППО. Перебувайте в укриттях!» – сказав він.

Реклама
Реклама