Російська армія вночі 29 червня спрямувала на Київ балістику. Відповідне повідомлення оприлюднили Повітряні сили.
Росіяни здійснили декілька пусків. Інші деталі поки невідомі.
Роботу ППО підтвердив міський голова столиці.
«У столиці працюють сили ППО. Перебувайте в укриттях!» – сказав він.








