ГоловнаСвіт

У Москві затримали речницю Навального

Силовики закидають їй порушення встановленого порядку організації або проведення мітингу і непокору законному розпорядженню співробітника поліції.

У Москві затримали речницю Навального
Кіра Ярмиш

Речниця російського опозиціонера Олексія Навального Кіра Ярмиш повідомила про своє затримання у Москві ввечері 21 січня.

Про це вона написала у своєму Twitter.

“Повели у відділок”, - написала Ярмиш.

Вона пояснила, що силовики закидають їй порушення встановленого порядку організації або проведення мітингу і непокору законному розпорядженню співробітника поліції.

Пізніше Ярмиш додала, що суд над нею відбудеться завтра. До того часу вона залишатиметься у камері.

Раніше в Москві затримали співробітника відділу розслідувань Фонду боротьби з корупцією (ФБК) Георгія Албурова і юриста цього фонду Любов Соболь.

Соратники Навального збирають у Москві мітинг на підтримку опозиціонера на 23 січня.

Навального 17 січня затримали відразу після прильоту з Німеччини, де він проходив кількамісячне лікування після отруєння "Новачком". Він провів ніч у поліцейському відділку, адвокатів до нього не пустили. Також затримали 68 людей, які зустрічали опозиціонера чи проводили заходи на його підтримку. 

Наступного дня політика заарештували на 30 діб через звинувачення у порушенні правил відбування умовного покарання в справі "Ів Роше".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram