ГоловнаСвіт

У Китаї заявили про подолання піку епідемії коронавірусу

У більшості заражених людей спостерігаються легкі симптоми коронавірусу.

У Китаї заявили про подолання піку епідемії коронавірусу
Фото: irunning.com.ua

Китайські вчені повідомили, що пік епідемії коронавірусу COVID-19 вже подолано. Про це свідчить дослідження, опубліковане в журналі Chinese Journal of Epidemiology.

Відзначають, що вже в більшості заражених людей спостерігаються легкі симптоми. Вірус становить ризик для життя літніх пацієнтів, пацієнтів зі слабким здоров'ям або іншими захворюваннями.

У дослідженні сказано, що приблизно 80,9% випадків захворювання класифікуються як легкі, 13,8% - як важкі, і тільки 4,7% - як критичні. Загальна смертність від вірусу COVID-19 становить 2,3%. Чоловіки помирають частіше - 2,8%, ніж жінки - 1,7%.

Нагадаємо, сьогодні вранці повідомляли, що кількість загиблих від коронавірусу перевищила 2000. Китайська національна комісія з охорони здоров'я повідомила про 1749 нових випадків зараження - це найнижчий щоденний приріст починаючи з 29 січня.

Раніше вчені з Лондонської школи гігієни і дослідження тропічних хвороб припускали, що поширення коронавірусу нового типу сягне свого піку у другій половині лютого.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram