>

У Формулі-1 драматичну дебютну гонку в Джидді виграв Гамільтон і зрівнявся за очками з Ферстаппеном

Уперше з 1974 року два претенденти на титул набрали однакову кількість очок перед підсумковою гонкою.

Льюїс Гамільтон і Макс Ферстаппен

Напередодні в Джидді відбулося перше в історії Формули-1 Гран-прі Саудівської Аравії. Це був передостанній цього сезону етап "Королівських перегонів".

Міська траса з величезними швидкостями та сліпими поворотами з вечірнім стартом під штучним освітленням. А внутрішній зміст гонки пасував зовнішньому антуражу.

Зазначимо, що гонка двічі переривалися червоними прапорами через контактні інциденти.

У підсумку нерви виявилися міцнішими в 7-разового чемпіона, гонщика "Мерседеса" Льюїса Гамільтона, який здобув третю перемогу поспіль, восьму в сезоні і 103-тю в кар'єрі.

Лідер особистого заліку, пілот "Ред Булла" Макс Ферстаппен фінішував другим. Валттері Боттас з "Мерседеса" піднявся на третю сходинку подіуму.

Тепер у Гамільтона та Ферстаппена однакова кількість очок. Зазначимо, що вперше з 1974 року два претенденти на титул набрали однакову кількість очок перед підсумковою гонкою.

Додамо, що Макс залишився лідером чемпіонату за рахунок більшої кількості перемог.