>

Через два роки в Лізі чемпіонів знову англійський фінал (оновлено)

І знову одна з команд представлятиме столицю Британії.

У Лондоні відбувся півфінальний матч-відповідь Ліги чемпіонів між "Челсі" і "Реалом".

Як і тиждень тому, рахунок відкрили лондонці - на 28-й хвилині це зробив Тімо Вернер - 1:0.

Тімо Вернер - 1:0

Але на цьому аналогії з матчем у Мадриді закінчилися.

Господарі в першому таймі виглядали і швидшими, і небезпечнішими, і креативнішими від свого суперника, який в основному покладався на індивідуальну майстерність і форвардівське чуття свого лідера Каріма Бензема. Так, француз створив два хороші моменти, але в обох випадках надійно зіграв страж воріт Едуард Менді.

У перші 20 хвилин другої половини зустрічі всі питання про фіналіста могли зняти Мейсон Маунт, Н'Голо Канте і двічі Кай Хаверц. Однак чудова гра голкіпера гостей Тібо Куртуа зберегла інтригу в матчі.

У ці хвилини футболісти "Челсі" розірвали тихохідну лінію оборони й опорну зону "бланкос".

На 85-й хвилині виконав вирок той-таки Маунт - 2:0. І 29 травня в Стамбулі зійдуться два англійські клуби - "Манчестер Сіті" і "Челсі".

Мейсон Маунт - 2:0

Нагадаємо, 2008 року також був англійський фінал, причому за участю "Челсі". Тоді в Москві "пенсіонери" поступилися в серії пенальті "Манчестеру Юнайтед".

Оновлення. Огляд матчу "Челсі" - "Реал".