>

Ексгравець "Шахтаря" став героєм драматичного матчу на Кубок Англії "Евертон" - "Тоттенгем", в якому було забито 9 голів

Команди подарували вболівальникам яскраве шоу з 9 голами.

Бернард

На "Гудісон Парк" у Ліверпулі пройшов матч 1/8 фіналу Кубка Англії, в якому місцевий "Евертон" приймав столичний "Тоттенгем".

Рахунок відкрили гості вже на 3-й хвилині, коли захисник Давінсон Санчес елегантно зрізав м'яч головою під час подачі "шпорами" кутового - 0:1.

Забійним виявився відрізок матчу з 36-ї по 45+3 хвилини. За цей проміжок часу команди забили на двох 4 м'ячі. Спочатку господарі за 7 хвилин забили 3 голи і повели в рахунку 3:1. Однак під кінець тайму гостям вдалося до мінімуму скоротити своє відставання - 3:2.

Гра в "доганялки" продовжилася і в другій половині зустрічі.

Спочатку той самий Санчес робить дубль і зрівнює рахунок - 3:3. На що форвард "Евертона" Рішарлісон відповідає своїм дублем і знову виводить "ірисок" уперед - 4:3.

На 83-й хвилині Гаррі Кейн своїм голом переводить матч в овертайм - 4:4.

Але колишній гравець "Шахтаря" Бернард вирішив не доводити протистояння до лотереї і на 97-й хвилині забив переможний гол "Евертона" - 5:4.

Відзначимо, що це третій випадок у кар'єрі головного тренера Жозе Моуріньо, коли його команда пропускала 5+ голів в одному матчі.

Сьогодні відбудеться жеребкування стадії 1/4 фіналу.