>

Норвезькі біатлоністки зайняли весь п'єдестал спринтерської гонки на етапі Кубка світу

Норвегія завдала "контрольний постріл в голову" своїм опонентам.

Тіріль Экхофф

На четвертому етапі Кубка світу з біатлону в австрійському Хохфільцені пройшла друга спринтерська гонка, на цей раз у жінок.

Але результат був аналогічним чоловічим спринту - весь п'єдестал залишився за збірною Норвегії

Навіть один промах на вогневому рубежі не зміг перешкодити досвідченої Тіріл Екгофф завоювати "золото".

На другій сходинці опинилася Інгрід-Ландмарк Тандреволд, яка з ідеальною стрільбою програла своїй співвітчизниці 7,6 секунди. І замкнула медальний залік володарка жовтої майки лідера Марті Олсби-Ройселанд, яка з одною незакритою мішенню програла Екхофф 24,6 секунди.

Українські біатлоністки продовжили штампувати провальні гонки.

Краща серед українок - Дар'я Блашко з одним промахом програла "в ногах" Екхофф більше півтори хвилини і зайняла лише 34-е місце.

Також в завтрашній гонка-переслідування потрапили Юлія Джима, Валя Семеренко і Анастасія Меркушина, але з таким гандикапом розраховувати на позитивний результат не доводиться.