Суаресу знадобилося лише 103 секунди для результативної дії за "Атлетіко"

Чилієць дебютував за "матрацників".

Стрілок (ліворуч) задоволений своїм дебютом
У Ла Лізі завершився 3-й тур, в рамках якого відбувся один розгром, який вчинили футболісти "Атлетіко" "Гранаді".

6 голів відправили підопічні Дієго Сімеоне в ворота суперника, отримавши лише один у відповідь - 6:1.

Дублем відзначився новачок команди Луїс Суарес, який вийшов на 70-й хвилині на заміну. Йому знадобилося лише 103 секунди для своєї першої результативної дії в новій команді - з його ассисти Маркос Льоренте своїм першим же дотиком (Маркос вийшов на заміну на 71-й хвилині) зробив рахунок у матчі 4:0.

Нагадаємо, минулого тижня 33-річний чилієць був змушений покинути "Барселону", за яку El Pistolero провів 6 років.

Дії Суареса в матчі "Атлетіко" - "Гранада" - на сайті офіційного транслятора Ла Ліги.