>

Косовари забили три голи збірній Англії в матчі відбору Євро-2020

Але англійці забили на два голи більше.

Сборная Англии

У Саутгемптоні в рамках відбору Євро-2020 відбувся матч лідерів групи А - збірних Англії та Косова.

Феєричний поєдинок на "Сент-Меріс", ознаменований одним реалізованим і нереалізованим пенальті, а також автоголом, завершився перемогою господарів - 5:3.

Відкрили рахунок гості, яким для цього знадобилося лише 35 секунд зі стартового свистка німецького арбітра Фелікса Цваєра.

А потім англійське "цунамі" було не зупинити.

5 м'ячів забили підопічні Гарета Саутгейта ще до перерви і вирішили на цьому зупинитися.

Проте через 10 хвилин після відновлення гри після перерви голи Валена Беріша і Ведата Мурічі збадьорили поєдинок - 5:3. Додатковий заряд енергії косовари отримали після нереалізованого Гаррі Кейном 11-метрового.

Глядачам не довелося нудьгувати - гострі моменти виникали біля воріт обох команд. Але рахунок на табло не змінився.

Після 4 матчів збірна Англії має 100%  результат. У косовар залишилося 8 очок після 5 поєдинків. Між ними вклинилися чехи, які мають на очко більше, ніж збірна Косова.

Огляд матчу Англія - Косово - на сайті офіційного мовника.