>

"Сіті" не залишив "Юнайтед" жодних шансів у 177-му манчестерському дербі

"Сіті" обіграв "Юнайтед" з рахунком 3:1.

"Манчестер Сити"

В рамках 12-го туру Англійської Прем'єр-ліги у Манчестері на "Етіхаді" відбувся центральний матч туру, в якому "Сіті" приймав своїх земляків з "Юнайтед".

Рівного суперництва не вийшло.

Підопічні Хосепа Гвардіоли виглядали на голову сильнішими за свого суперника. Небезпечні моменти біля воріт Давида Де Хея стали виникати з перших хвилин поєдинку.

На 12-й хвилині тезка і співвітчизник голкіпера МЮ - Сільва точним ударом завершив розгонисту атаку господарів 1:0.

І надалі "Сіті" контролювали хід поєдинку.

Дебют другої половини матчу видався бентежливим для підопічних Жозе Моуріньо - на 48-й хвилині Серхіо Агуеро з близької відстані подвоїв перевагу господарів 2:0.

Здавалося, реалізований на 58-й хвилині Антоні Марсіаль пенальті, призначений за фол проти Ромелу Лукаку (2:1), змусить футболістів "Юнайтед" перебудуватися, піти вперед великими силами і постаратися врятувати цей поєдинок. Але нічого цього не сталося. Гості залишалися інертними в атаці.

А під завісу зустрічі Ілкай Гюндоган зняв всі питання про найсильнішу команду Манчестера 3:1.

"Сіті" продовжує лідирувати у чемпіонаті Англії (32 очки), на 2 очки відстає "Ліверпуль".