>

Роналду вигнали з поля в його дебютному матчі за "Ювентус" у Лізі чемпіонів (оновлено)

Видалення португальця не завадило туринцям здобути виїзну перемогу над "Валенсією" 2:0.

У рамках першого туру Ліги чемпіонів у Групі Н на стадіоні "Месталья" у Валенсії місцевий однойменний клуб приймав чемпіона Італії туринський "Ювентус".

Поєдинок закінчився перемогою гостей 2:0.

Матч був ознаменований призначенням трьох пенальті і скандальним видаленням Криштіану Роналду.

Першою з цих подій було видалення португальця. Сталося це на 29 хвилині поєдинку. У єдиноборстві з колумбійським легіонером "Валенсії" Джейсоном Мурільо Криштіану зачепив суперника. Колумбієць імітував жорстоке падіння, в яке повірив арбітр матчу німець Фелікс Брих - і показав Роналду пряму червону картку.

Видалення Роналду не завадило футболістам "Ювентуса" здобути перемогу. Обидва м'ячі з пенальті забив Міралем П'янич (45-та і 51 хвилини).

"Кажани" мали шанс відіграти один м'яч, але на 90 + 6 хвилині Даніель Парехо своє пенальті не реалізував.

Варто додати, що другий матч Групи Н відбувся в Берні, де місцевий "Янг Бойз" приймав 20-разових чемпіонів Англії - клуб "Манчестер Юнайтед".

"Червоні дияволи" здобули переконливу перемогу 3:0. Дублем відзначився Поль Погба (один з пенальті) і Антоні Марсьяль.