>

"Ворскла" не змогла чинити опір лондонському "Арсеналу" в Лізі Європи (оновлено)

Полтавчани програли на "Емірейтс" 2:4.

Обамеянг (слева) и Уэлбек

Друга українська команда - полтавська "Ворскла" свій стартовий матч на груповому етапі Ліги Європи проводила в Лондоні проти "Арсеналу" і поступилася 1:4.

У поєдинку на "Емірейтс" "каноніри до 32-ї хвилини, незважаючи на гігантську перевагу щодо володіння м'ячем, не створили практично жодного реального гольового моменту біля воріт Богдана Шуста. Причиною тому - компактна гра в обороні підопічних Василя Сачка і надто легковажна гра в атаці підопічних Унаї Емері.

Однак у першій же серйозній контратаці англійський клуб забив. Генріх Мхітарян стрімко протягнув м'яч півполя, віддав на фланг на Олексія Івобі, від якого пішла передача П'єр-Емерік Обамеянгу, який увірвався в штрафну і який в дотик переграв Шуста 1:0.

До перерви господарі створили ще кілька моментів, проте не забили.

Що стосується футболістів "Ворскли", то в першому таймі контргра в їх виконанні відсутня геть.

Не з'явилася вона і в другій половині зустрічі. Два швидкі голи в дебюті другого тайму (Денні Уелбек, 48 і Обамеянг, 56) абсолютно деморалізували гостей, перетворивши залишок матчу в інтенсивне тренування, причому, для обох команд.

На 74-й хвилині Месут Озіл збільшив перевагу "Арсеналу" до непристойного 4:0.

Однак до фінального свистка полтавчанам вдалося два голи відіграти (Володимир Чеснаков, 77 і В'ячеслав Шарпар, (90 + 4).

Виходячи з різниці в майстерності команд, результат для "Ворскли" цілком гідний.

В іншому поєдинку Групи Е лісабонський "Спортинг" вдома обіграв азербайджанський "Карабах" 2:0.