>

Україна в Лізі націй стартувала з перемоги над збірною Чехії (оновлено)

Наступний матч Україна зіграє зі збірною Словаччини.

У першому матчі Ліги націй збірна України в гостях обіграла збірну Чехії 2:1, повідомляє Трибуна.

Зустріч почалася із затримкою через проблеми з освітленням.

Патрік Шик уже на 4-й хвилині вивів чехів уперед.

У кінцівці першого тайму Євген Коноплянка відновив рівновагу в рахунку, замкнувши передачу Марлоса, яку пропустив Андрій Ярмоленко.

У другому таймі картина не змінилася - збірна України перевершувала свого суперника за всіма показниками. Однак рахунок залишався рівним до 90 + 3 хвилини, коли Олександр Зінченко, скориставшись помилкою воротаря і захисника суперника, вивів нашу команду вперед 2:1.

Наступний матч Україна зіграє у Львові 9 вересня. Суперником українців буде збірна Словаччини.

Основна ідея Ліги націй - у розподілі команд-членів УЄФА на чотири дивізіони. Країни ділять відповідно по рейтингу УЄФА, який відображає силу команди.

Кожен з дивізіонів розбили на чотири групи по три-чотири команди.

Усі команди зіграють по два матчі з кожним із суперників. Переможці груп у дивізіонах В, С і D підвищуються в класі. Відповідно, останні команди в групах опускаються на дивізіон нижче.

Переможці чотирьох груп дивізіону А вийдуть у фінальну стадію, яка пройде в червні 2019 року. Вона буде складатися з півфіналів, матчу за третє місце та фіналу.

Крім того, в березні 2020 року відбудеться плей-оф за чотири додаткові путівки на Євро-2020. У ньому зіграють переможці всіх 16 груп Ліги націй. Якщо ж переможець групи до цього моменту вже потрапить на Євро через матчі відбору, який також стартує в березні 2019 року, його місце в плей-оф займе наступна команда по групі Ліги націй.

Оновлення. Паралельно з матчем у Чехії в Лізі націй відбулося ще кілька поєдинків, які принесли такі результати:

Німеччина - Франція - 0: 0 (Дивізіон А, група 1)

Уельс - Ірландія - 4:1 (Дивізіон В, група 4)

Словенія - Болгарія - 1:2 (Дивізіон С, група 3)

Норвегія - Кіпр - 2:0 (Дивізіон С, група 3)

Казахстан - Грузія - 0:2 (Дивізіон D, група 1)

Латвія - Андорра - 0:0 (Дивізіон D, група 1)

Вірменія - Ліхтенштейн - 2:1 (Дивізіон D, група 4)

Гібралтар - Македонія - 0:2 (Дивізіон D, група 4)