>

Катастрофою для збірної Іспанії завершився матч 1/8 фіналу на ЧС-2018 (оновлено)

Команда Іспанії завершила свою участь у Чемпіонаті світу-2018, програвши за пенальті росіянам матч плей-оф

На Чемпіонаті світу-2018 у Росії в третьому матчі стадії 1/8 фіналу в Москві на спортивній арені "Лужники" зійшлися збірні Росії та Іспанії.

В основний і додатковий час команди обмінялися голами і не виявили переможця 1:1.

У виконанні 11-метрових нерви міцнішими виявилися в господарів Мундіалю 4:3.

Слід зазначити, що поєдинок залишив дивне враження. Обидві команди продемонстрували статичний футбол. І якщо від підопічних Станіслава Черчесова така тактика була прогнозованою, то брак креативності у виконанні іспанських футболістів багатьох здивував.

Обидва голи були забиті в результаті розіграшу стандартних положень. І обидва м'ячі на рахунку росіян.

На 12-й хвилині Сергій Ігнашевич у боротьбі зі своїм тезком - Рамосом п'ятою забив гол у власні ворота 0:1.

Під завісу першого тайму під час виконання росіянами кутового удару непрощенну безпечність виявив Жерар Піке, у боротьбі за верховий м'яч з Артемом Дзюбою, виставивши неприродно високо руку, у яку і влучив м'яч. Арбітру матчу Бьорну Кейперсу з Голландії для призначення пенальті навіть не знадобилася допомога VAR. Сам Дзюба 11-метровий і реалізував 1:1.

У другій половині зустрічі команда Росії очікувано окопалася на своїй половині поля, цілком віддавши ініціативу іспанцям.

Підопічні Фернандо Єрро решту часу демонстрували олімпійський спокій, монотонно перекочуючи м'яч поблизу чужого штрафного майданчика. При цьому атакувальні дії футболістів збірної Іспанії були прісними, позбавленими пробивної сили та легко читалися суперником.

Перший по-справжньому гольовий момент у матчі іспанці створили лише на 85-й хвилині, коли з 18-ти метрів небезпечно пробивав Андрес Іньєста.

У додатковий час у команди був ще один момент не доводити справу до пенальті.

Два гольові моменти для збірної, що претендує на титул, у суперництві з посередньою командою - це відвертий провал.

Варто додати, що збірна Іспанії з футболу у своїй історії ще ніколи не перемагала команду, яка є хазяйкою Чемпіонату світу чи Європи. Ця традиція не була порушена й на ЧС-2018.

Збірна Росії у чвертьфіналі 7 липня зіграє з переможцем пари Хорватія - Данія.