>

"Баварія" не зуміла зупинити "Реал" у домашньому матчі Ліги чемпіонів

Мадридці здобули вольову перемогу 2:1

У першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів між мюнхенською "Баварією" і діючими володарями титулу клубного чемпіона Європи - мадридським "Реалом", який відбувся в Мюнхені на "Альянц Арені", зафіксовано досить несподіваний результат - перемогу гостей з рахунком 2:1.

При цьому перемога "бланкос" була вольовою.

Перший тайм, який, радше за все, скидався на шахову партію двох гросмейстерів, ознаменувався бенефісом крайніх захисників.

Спочатку на 28 хвилині відзначився правий захисник господарів Йосу Кіммі - 1:0.

А під завісу першої половини зустрічі йому "опонував" лівий захисник гостей Марсело - 1:1.

Другий тайм активніше почали футболісти "Баварії". Однак нетиповий для німецької команди провал в обороні дозволив Марко Асенсіо, який вийшов на заміну, на 57 хвилині вивести мадридців вперед - 1:2.

Лише після голу іспанця гра дещо вирозумілася.

На своєму фланзі терзав оборону "Реалу" Франк Рібері. Йому асистували в атаці Роберт Левандовський і Томас Мюллер.

Був момент і в гостей, коли Карім Бензема з боями продерся на рандеву з голкіпером Свеном Ульрайхом, але переграти стража воріт французові не вдалося.

Також не можна не відзначити в "Реалу" пасивність лідера команди Криштіану Роналду, який весь матч фактично простояв "у тіні".

Таким чином на 11 матчах португалець призупинив рекорд результативних поспіль ігор у Лізі чемпіонів.

У цілому мюнхенці хоч і не заслужили домашньої поразки, виглядали все-таки непереконливо.

Поєдинок у відповідь - 1 травня.

"Баварію", звісно, рано списувати з рахунків, але до бронювання готелю в Києві ближчі футболісти "Реалу".

Театральний жест Кейлора Наваса 1:0