>

Паралізований британець за 36 годин подолав Лондонський марафон

Саймон Кіндлісайдс завершив дистанцію в понеділок

22 квітня у столиці Англії пройшов традиційний Лондонський марафон.

Останнім закінчив дистанцію паралізований британець Саймон Кіндлісайдс, якому для цього знадобилося 36 годин.

34-річний Кіндлісайдс стартував разом з усіма учасниками змагання о 10 ранку в неділю, 22 квітня, і дістався фінішу останнім о 22:46 у понеділок.

Він виступав у марафоні в спеціальному каркасі. Після половини дистанції він подався відпочивати, а тоді відновив змагання.

П'ять років тому в Кіндлісайдса виявили серйозне захворювання нервової системи, що паралізувало нижню частину його тіла.

Оскільки Саймон не зміг завершити змагання в неділю, організатори відмовилися видати йому офіційну медаль учасника, однак нагородили спеціальним призом «Дух Лондона».

"Зараз мені дуже боляче. Мені довелося віддати багато сил, і я не знаю, як це вплине на мене фізично. Ніколи в житті не проходив 26 миль, тож це велике досягнення. Я просто хотів показати, що все можливо, якщо ви хочете цього всерйоз", - цитує марафонця The Telegraph.

Нагадаємо, в обох забігах Лондонського марафону перемогу здобули кенійські бігуни. У чоловіків виграв Еліуд Кіпчоге, у жінок - Вівіан Черуйот.