>

14-річна українка стала чемпіонкою 25-тисячника ITF в Угорщині

Марта Костюк стала наймолодшою представницею України, яка виграла професійний титул в одиночному розряді.

14-річна киянка Марта Костюк стала переможницею тенісного турніру ITF в Угорщині, повідомляє Великий теніс України.

У вирішальному матчі юна тенісистка зустрічалася з представницею США Бернардою Перою, яка 13 травня перед фіналом провела ще й напружену півфінальну зустріч проти екс-українки Анастасії Зарицької, яка виступає під прапором Чехії.

У стартовому сеті аж до останнього гейму учасниці матчу не дали заробити одна одній жодного брейк-пойнта, але з другої спроби Костюк усе ж змогла взяти подачу суперниці.

У другій партії, поступаючись з рахунком 1:2, Марта виграла чотири гейми поспіль, після чого Пера під нуль узяла свою подачу. У наступному геймі українка, відігравшись з 0-30, оформила перший титул в кар'єрі: 6:4, 6:3.

Зазначають, що Марта Костюк у віці 14 років стала наймолодшою представницею України, яка будь-коли вигравала професійний титул в одиночному розряді. Уже в понеділок, 15 травня, киянка дебютує в рейтингу WTA.

Також українка повторила досягнення Таміри Пажек з Австрії, яка в 14 років стала чемпіонкою ґрунтового турніру ITF з призовим фондом $25 тис. у Болгарії 2005 року.