>

Другим фіналістом Ліги чемпіонів став мадридський "Реал"

Матч-відповідь півфіналу закінчився з рахунком 2:1 на користь "Атлетіко".

Мадридський "Реал" програв "Атлетіко" в матчі-відповіді півфіналу Ліги Чемпіонів УЄФА, але за сумою двох матчів виходить у фінал турніру.

Гра проходила на "Вісенте Кальдерон" у Мадриді.

У першому поєдинку "Реал" на своєму полі здобув перемогу з рахунком 3:0 завдяки трьом голам Криштіану Роналду. Для виходу у фінал "Атлетіко" необхідна була перемога з різницею в чотири голи.

Зі стартового свистка "Атлетіко" кинувся в атаку і після кутового й удару головою Сауля на 12-й хвилині відкрив рахунок. Буквально відразу, на 16-й хвилині, Торрес заробив пенальті, який точно реалізував Грізманн.

Після метушні біля воріт "Атлетіко" Облак відбив удар просто на ногу Іско, який на 42-й хвилині матчу добив м'яч у порожні ворота.

Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь "Атлетіко".

У фіналі Ліги чемпіонів "Реал" зіграє з туринським "Ювентусом". Головний поєдинок турніру пройде в Кардіффі 3 червня.

"Ювентус" за всю історію перемагав у Лізі чемпіонів двічі - в 1985 (тоді турнір називався Кубок чемпіонів і проходив без групового етапу) і 1996 роках. "Реал" вигравав титул 11 разів, у 1957-1960, 1966, 1998, 2000, 2002, 2014 і 2016 роках.