>

"Ювентус" і "Монако" вийшли в півфінал Ліги чемпіонів

"Барселона" вперше цього сезону Ліги чемпіонів не змогла виграти в рідних стінах.

Туринський "Ювентус" вийшов у півфінал Ліги чемпіонів, зігравши в гостях унічию 0:0 з каталонською "Барселоною".

Господарям "Камп Ноу" так і не вдалося реабілітуватися за поразку в Турині тиждень тому з рахунком 0:3, передає УНІАН.

Знаменита італійська оборона була дуже надійною: Мессі, Суарес, Неймар й інші каталонці мали мінімум можливостей для взяття воріт. "Барселона" вперше цього сезону Ліги чемпіонів не змогла виграти в рідних стінах.

Французький клуб "Монако" став останнім півфіналістом нинішньої Ліги чемпіонів.

У другому матчі на своєму стадіоні "Луї II" монегаски переграли дортмундську "Боруссію" з рахунком 3:1.

Матч почався з 5-хвилинною затримкою: перед поєдинком поліція Монако з невідомих причин затримала клубний автобус "Боруссії".

Уже в першому таймі господарі забили два м'ячі, чим фактично вирішили питання виходу в наступну стадію (перша гра в Дортмунді завершилася також перемогою "Монако" - 3:2).

Нагадаємо, напередодні визначилися перші два півфіналісти Ліги чемпіонів. Ними стали іспанські "Реал" і "Атлетіко".