>

Макаряйнен виграла спринт у Хохфільцені, краща з українок показала 18-й результат

Валя Семеренко через два промахи фінішувала лише 20-ю

Юлия Джима

Сьогодні в Хохфільцені спринтерською гонкою серед жінок стартував другий етап Кубка світу. Перемогу здобула Кайса Макаряйнен.

Фінська біатлоністка зміцнила свої лідерські позиції в загальному рейтингу Кубка світу, навіть незважаючи на невелике нездужання напередодні. Кайса цього сезону поки що показує кращу стрільбу, ніж торік. Тому Дарії Домрачовій буде дуже важко поборотися за перемогу. У спринті Дарина була тільки 8-ю.

Друге місце Карін Обергофер не повинно дивувати вболівальників. Незважаючи на те, що це її перший особистий подіум у кар'єрі, в Остерсунді вона вже показала відмінні результати швидкості і потрапила до когорти відкриттів етапу. А ось Тіріл Екгоф, схоже, дійсно замінила Туру Бергер. Другий подіум за сезон у молодої норвежки, і дуже висока швидкість на лижні. У загальному рейтингу вона обходить Валю Семеренко і Дарину Домрачеву і переміщається на другу сходинку!

Валя сьогодні була в добрій формі, але два промахи, при високій щільності результатів, не дозволили їй поборотися за високі позиції. У підсумку Семеренко фінішувала лише 20-ю. Як і очікувалося, непоганий результат показали Юлія Джима і Наталія Бурдига. Юля показала 18-й результат, а Наталя - 25-й.