У п'ятницю відбудеться матч чергового туру Прем'єр-ліги між "Севастополем" і "Ворсклою". Футболісти полтавської команди вже прибули до Криму.
Читайте такожСербський футболіст із "Севастополя": у місті все спокійно
Своїми враженнями про Севастополь із журналістами каналу "Футбол 1" поділився нападник Артем Громов:
"Добиралися спочатку поїздом - до Сімферополя. А потім автобусом - до Севастополя. Звичайно, трохи втомлені. Тут стоять військові зі снайперськими гвинтівками, з автоматами. Один навіть із кулеметом стояв.
У нас було легке тренування на 40 хвилин. Поле в доброму стані. Зараз відновлюємося в готелі".
Читайте також"Ворскла" пересіла в потяг заради "Севастополя"
Нагадаємо, "Ворскла" добиралася до Севастополя 14 годин.








