Ігор Суркіс спростовує чутки про італійський інтерес до Ярмоленка і захищає Мілевського:
"Наразі всі розмови про інтерес
"Мілана" до Ярмоленка порожні і не мають під собою абсолютно жодного підґрунтя. Представники італійського клубу жодного разу на мене не виходили, а з "Міланом" ми в тісних дружніх стосунках, тому дізналися б усе першими. Не буду заперечувати, що зараз Ярмоленкові не все вдається, але ви не забувайте, що цей молодий хлопець брав участь у чемпіонаті Європи, а це не для всіх гравців проходить безслідно. Але я вважаю, що вже незабаром він поверне собі колишні кондиції, у нього стійка психіка, і він шалено любить "Динамо". Повірте мені, що була б в Андрія приваблива пропозиція, ще не відомо, чи погодився б він іти з рідного клубу, з яким пов'язаний контрактом до 2015 року.
Читайте також"Я не втомився!" - кричав Мілевський
Мілевський? Та це все емоції! Погано, коли їх немає, коли футболіст залишається байдужим. Не сумнівайтеся, що Мілевський щиро переживає за результати команди, він завжди весь у грі і, мабуть, повважав, що ще може бути корисний на полі. Загалом, не варто акцентувати на цьому увагу".








